Nasze branże
Nasze branże
APLOK Sys tworzy „szyte na miarę” oprogramowanie – dedykowane systemy informatyczne, które współpracują z urządzeniami działającymi na terenie przedsiębiorstwa czy zakładu. Wdraża również rozwiązania informatyczne na potrzeby nowych rozwiązań technologicznych dostarczanych w ramach APLOK Tech – technologicznego działu firmy.

Systemy informatyczne dedykowane dla przedsiębiorstw wspomagają procesy związane między innymi z:


Specjaliści firmy dbają o oprogramowanie ale również wspierają klienta w przygotowaniu odpowiedniej infrastruktury w zakładzie. W trakcie wdrożenia APLOK Sys zapewnia kompleksową obsługę klienta, pomoc doradczą i koordynację prowadzonych prac jak również wyposażenie zakładu w dystrybuowane oraz produkowane w firmie urządzenia (APLOK Tech).

APLOK to gwarancja oraz wysokiej jakości serwis. W sytuacji awarii pracownicy firmy analizują problem globalnie, zarówno pod kątem informatycznym jak i sprzętowym. Specjaliści APLOK Sys są w stałym kontakcie z klientem i reagują na bieżąco w przypadkach niezbędnych modyfikacji czy rozwoju oprogramowania.

Systemy informatyczne wdrażane przez APLOK Sys nie wprowadzają „rewolucji” w funkcjonowaniu firmy klienta a optymalizują i umożliwiają dodatkową ścisłą kontrolę procesów. Wdrożenie rozwiązań APLOK Sys skutkuje usprawnieniem organizacji i - co najważniejsze - obniżeniem kosztów dotychczasowej działalności.